АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ «ТАТРЕТ»

Автор: rendo от 3-09-2016, 13:08, посмотрело: 1 450

0 Адреса : 01021 м. Київ вул. Шовковична, 7 А оф. 61
СПД ФОП Шамота Ігор Іванович E-mail: rendo42@ukr.net
Тел. +38(095) 574 78 20; +38(068) 875 43 03; +38(044) 253 77 35 (факс)
Р/ рахунок 26009043100380 в АТ "ПІРЕУС БАНК МКБ" МФО 300658

ФОП - СПД: ШАМОТА Ігор Іванович; Код 2299605339;
Реєстрація 01.04.2014 2 070 000 0000 013740
Реєстраційний номер платника єдиного внеску 10000000168595;
Клас професійного ризику 1
Група платника та ставка єдиного податку: 3 –я група; не є платником ПДВ

Види економічної діяльності:

68.31 Агентства нерухомості

Цей клас включає:
діяльність агентств нерухомості:
посередницькі послуги з купівлі, продажу або надання в оренду нерухомого майна на підставі фіксованих виплат або на контрактній основі;
надання за винагороду або на основі контракту консультаційних послуг і послуг з оцінювання нерухомого майна, які пов'язані з його купівлею, продажем або наданням в оренду;
послуги агентів умовного депонування

63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

Цей клас включає надання інших інформаційних послуг, не віднесених до інших угруповань:
надання інформаційних послуг по телефону з використанням комп'ютерної технології
надання послуг з пошуку інформації за винагороду або на основі контракту
надання послуг з добору новин і матеріалів із преси (медійний моніторинг) тощо

Агенція представляє проект ексклюзивної програми продажу квартир в новобудовах м. Київ та Київської області - «Квартира за ціною 1 м2 !»

За програмою «КЦ - 1 м2» ми заключаємо відповідні договори з компаніями – забудовниками та пропонуємо до реалізації Інвестиційні, Опційні та Подарункові сертифікати на квадратні метри житла, що дозволить потенційним інвесторам без втрати вкладених коштів, отримати реальний шанс стати власником квартири , справді сплативши майже символічну плату, або вигідно інвестувати кошти на період будівництва об’єктів житлової нерухомості від Компаній – забудовників.
Всі необхідні операції для оформлення участі в Програмі буде можливо провести на відповідному інтернет – сайті в режимі on-line. Для цього досить зайти на наш Інтернет – ресурс до банку сертифікатів, де Ви зможете самостійно обрати цікавий для Вас варіант, зробити замовлення, оформити всі попередні документи.

Інвестиційний сертифікат.

Практика реалізації квадратних метрів без оформлення продажу цілої квартири вже неодноразово використовувалася компаніями – забудовниками для залучення додаткових коштів на будівництво об’єктів. Як правило, це відбувається на початку будівництва та по акційним цінам. Інвесторами, що придбають квадратні метри не в повному обсязі квартири, можуть переслідувати ціль як поетапної купівлі квартири так і вкладання тимчасово вільних коштів, реалізуючи куплені квадратні метри після зростання ціни забудовника. При цьому попередній договір купівлі – продажу обраного числа квадратних метрів за сертифікатом оформлюється так само як і повний договір на цілу квартиру.
Зворотній продаж інвестиційного сертифікату також здійснюється через сайт нашої агенції нерухомості. (див. додаток № 1).

Опційний сертифікат.

За договорами Агенції нерухомості «ТАТРЕТ» з компаніями – забудовниками кожний об’єкт надає до реалізації за Програмою «КЦ 1м2» 2 квартири - одно та двокімнатну. Відповідно ми маємо на кожний об’єкт програми 2 види Опційних сертифікатів: 1/40 та 1/50 частки квартир. Сертифікати реалізуються за поточною ціною інвесторам та відразу, після повного розміщення всіх сертифікатів певної серії на зазначену в них квартиру, визначається один власник. Всі інші безкоштовно одержують Подарунковий сертифікат, який компенсує кожному інвестору його «квадратний метр». Визначення власника квартири пропонується за унікальною дворівневою схемою, яка повністю незалежна ні від інвесторів, ні від самого агентства, а саме:
1 рівень: в момент придбання Опційного сертифікату, інвестор отримує вибрані випадково комп’ютером коди з 3-х цифр від 000 до 999 в відповідності до частки сертифікату: для 1/40 – 25 кодів; для 1/50 – 20 кодів. Ці коди надходять на вказану електронну адресу самого інвестора безпосередньо після придбання Опційного сертифікату і відомі лише йому. Та якби навіть сама агенція знала персональні коди, це не мало б ніякого впливу на кінцевий результат вибору власника квартири.
2 рівень: код, визначаючий власника квартири, ми пропонуємо брати з першого тиражу після реалізації останнього сертифікату щоденної державної української лотереї «Лото-трійка», який в прямому ефірі на каналі Київ ТВ близько 22:50.
Вже за 10 хвилин після закінчення трансляції тиражу ми відсилаємо електронні купони на одержання Подарункових сертифікатів всім учасникам, а власник квартири може на ранок оформити повністю сплачений договір на придбання опійної квартири безпосередньо у компанії – забудовника. Наступного дня, за наданням забудовником, до реалізації замість ви бувшої надходить наступна квартира (1/40 або 1/50), на яку можна придбати сертифікати наступної серії.
(див. додатки №2, №3 – на прикладі забудовників - партнерів) .

Подарунковий сертифікат.

С цим видом сертифікатів переважна більшість пересічних громадян добре знайома з практики роздрібної торгівлі в супермаркетах та фірмових магазинах. Не знаємо що подарувати на День народження, Новий рік чи до свята 8 березня – купуємо подарунковий сертифікат обраної торгової точки, що шляхетніше за гроші. Для нашого агентства такий сертифікат становить компенсацію за участь в Опційній програмі або, при його прямій покупці, слугує для інвестора гарантованою знижкою на той самий 1 м2. Додатково, при реалізації повної серії 1000 Подарункових сертифікатів на один конкретний об’єкт, агенція проводить тираж з розіграшу однокімнатної квартири (див. додаток №4).


Пропонуючи до Вашої уваги цю новаційну програму, агенція усвідомлює всю відповідальність, яку ми беремо на себе. Це, в першу чергу, вибір партнерів серед компаній – забудовників з бездоганною репутацією, повна прозорість в роботі з потенційними інвесторами, індивідуальний підхід до кожного та неперервна доступність всіх учасників Програми до інформації й безпосереднього контакту з відповідальними працівниками нашої компанії. Це програма для відповідальних, чесних людей з філософією взаємовигідного співробітництва.


З повагою - Ігор Шамота.

Категория: Краудфандинг / Недвижимость

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.