» » Акція громадського протесту Всеукраїнського об"єднання профспілок найманих працівників «Солідарність та Справедливість».

 
 
 

Акція громадського протесту Всеукраїнського об"єднання профспілок найманих працівників «Солідарність та Справедливість».

Автор: rendo от 15-05-2017, 10:38, посмотрело: 131

0 Дописувач: Литвин В. А.

Шановні українці !

Громадське об"єднання "Український дім" анонсує проведення 17 травня 2017 року мітингу на платформі "Віче українського народу" за ініціативою Всеукраїнського об"єднання профспілок найманих працівників «Солідарність та Справедливість».
Вже не вперше, а навпаки - послідовно та твердо, Об"єднані всеукраїнські профспілки, виступають за рішучу зміну системи влади - за її повне та безумовне "ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ".

Маємо на увазі – не лише перевибори Верховної Ради, а всієї системи влади в цілому, та механізмів взаємодії народу з новою владою, яка буде розуміти що пересічному українцю в першу чергу потрібні
«РОБОТА, ЗАРПЛАТА, ГІДНЕ ЖИТТЯ».

Що відбувається в країні всі ці 3 роки ?

- Тотальне винищення народу України – АТО, жебрацькі пенсії та заробітна плата, знецінення національної валюти, захмарі та необгрунтовані тарифи;

- Розкрадання національних багатств, надрів, природних ресурсів;

-Дорізані на металобрухт промислові підприємства;

- Псавдореформи з охорони здоров’я, в прокуратурі, судової системи, державного управління, комунального господарства;

- Зростання зовнішнього боргу до величини добробуту наших правнуків;

- Переслідування героїв Майдану та добровольчих батальйонів;

-Тотальна корупція;

-Переслідування свободи слова та цензура.

Все це Вам добре відоме. І відомо – хто винний !

Сфомулюємо це стисло:

Колективна жадібність за гранню патології нашої влади на всіх рівнях.Це відбувається ще й з такої причини, як недосконалість виборчої системи «по-українськи». Ось і після перемоги революції гідності, до влади прийшов черговий політичний проект БПП. А Україні потрібні не проекти, а НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ, якої апріорі у проектів бути не може !

"ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ" проводити потрібно саме зараз, бо за кілька місяців може вже буде надто пізно. На відміну від "злочинної влади", "переможці другого майдану", набагато підступніші та безпринципні. Замість відстоювати принципи свободи, вони зайняті вибудуванням поліцейської держави. І це відбувається з повного схвалення Заходу та МВФ. Цей тезиз в подальших статтях буде розвинений більш розвернуто.

А поки що, ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до громадської акції протесту, яка відбудеться 17 травня 2017 року біля Кабінету Міністрів України по вулиці Грушевського.
Акція схвалена Київською міською адміністрацією.

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.